Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2007 KOVO 20 D. | Nekrologas.lt
Broliukai Mantas ir Tomas Jonaičiai
2007 KOVO 20 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Broliukai Mantas ir Tomas Jonaičiai (8 ir 12 metų), nužudyti mamos Almos Bružaitės-Jonaitienės

Vienas žiauriausių šio amžiaus nusikaltimų buvo įvykdytas 2007-ųjų pavasarį Kelmės rajone, Petrališkės kaime. Tąkart be žinios pradingo du 8 ir 12 metų broliukai.

Visa Lietuva reiškė užuojautą dingusių berniukų šeimai. Dėmesio centre nuolat šmėžavo vaikų motina Alma Svirbutavičienė (tuomet – buvusi Bružaitė, Jonaitienė ).

Bet situacija aukštyn kojomis apsivertė, kai upėje su smaugimo žymėmis buvo rasti abiejų berniukų kūnai. Paaiškėjo, kad į vandenį jie buvo įmesti po to, kai motinai juos pasmaugus, jie buvo slepiami rūsyje.

Tyrimo atomazga pribloškė net visko mačiusius pareigūnus. Paaiškėjo, kad nuteistoji savo vaikus nužudė tyčia.

2007 m. kovo 20 d. A. Svirbutavičienė savo namuose, būdama už 8-erių sūnaus nugaros, jam ant kaklo užmetė virvę ir laukė, kol šis numirs. Netrukus ji pasmaugė ir vyresnėlį, kuriam padarė tą patį.

A. Svirbutavičienė buvo sulaikyta praėjus dviem dienoms po berniukų laidotuvių. 2008 m. vasarį Šiaulių apygardos teismas A. Svirbutavičienę pripažino kalta dėl savo dviejų mažamečių vaikų nužudymo ir skyrė Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroro pasiūlytą griežčiausią bausmę – laisvės atėmimą iki gyvos galvos. Iki to laiko, Lietuvoje nė vienai moteriai nebuvo paskirta ši aukščiausia įstatymu numatyta bausmė.