Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 10 D. | Nekrologas.lt
Brianas Wenzelis
1929 GEGUŽĖS 24 D. - 2024 GEGUŽĖS 6 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Brianas Wenzelis (94), australų aktorius, komikas, režisierius ir dainininkas.

Gegužės 6 d. mirė garsi muilo operos „Kaimo praktika“ (angl. „A Country Practice“) žvaigždė Brianas Wenzelis. Tai įvyko slaugos namuose Australijoje. Jo gyvybė užgeso sulaukus 94 metų, likus vos kelioms savaitėms iki 95-ojo jo gimtadienio.

„Šį rytą paskambinusi Briano žmona Linda, kuriai yra beveik 70 metų, perdavė žinią apie jo mirtį ir pasakė, kad jis mirė ramiai“, – pranešė žurnalas „Woman's Day“, paskelbęs apie muilo operos garsenybės mirtį.

Australų aktorius, komikas, režisierius ir dainininkas 75 metus dirbo pramogų versle, įskaitant cirką, teatro sceną, televiziją ir kiną.

B. Wenzelis Australijoje išgarsėjo suvaidinęs teisingą seržantą Frenką Gilrojų seriale „Kaimo praktika“, kuris 1981–1993 m. užkariavo žiūrovų širdis.

Už seržanto vaidmenį B. Wenzelis pelnė prestižinį „TV Week Silver Logie“ apdovanojimą kaip geriausias aktorius ir tapo vienu garbingiausių Australijos scenos žmonių. Nors paskutinius porą metų jis kovojo su demencija, B. Wenzelio pasirodymus ir toliau vertino ištisos Australijos žiūrovų kartos, o jo humoro jausmas išliko iki pat gyvenimo pabaigos.

Pirmąjį aktoriaus vaidmenį B. Wenzelis gavo būdamas 17 metų ir vaidindamas komiškame teatro šou.

Šeštąjį ir septintąjį dešimtmečius jis nuolat vaidino televizijoje, dažniausiai atlikdamas nusikaltėlių, sukčių ir banditų vaidmenis tokiuose serialuose kaip „Žmogžudysčių skyrius“, „Ketvirtasis skyrius“ ir „Matloko policija“.

::alfa::Mirė Australijos numylėtinis, muilo operų žvaigždė Brianas Wenzelis