Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2022 SPALIO 2 D. | Nekrologas.lt
Borisas Moisejevas
1954 KOVO 4 D. - 2022 SPALIO 2 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Borisas Moisejevas (68 metų) Rusijos dainininkas, karjeros pradžioje kūręs Lietuvoje

Mirė Rusijos dainininkas Borisas Moisejevas, karjeros pradžioje gyvenęs bei kūręs ir Lietuvoje. Atlikėjui buvo 68-eri. B. Moisejevo mirties priežastis – trečias insultas jo gyvenime.

B. Moisejevas gimė 1954 m. kovo 4-ąją Baltarusijoje. Kadangi jo motina buvo politinė kalinė, B. Moisejevas pasaulį išvydo kalėjime, užaugo be tėvo. Nuo mažens buvo silpnos sveikatos.

Dėl maištingos prigimties buvo išvarytas iš Minsko choreografijos mokyklos, vėliau – iš komjaunimo Ukrainoje. 1964 m. ėmė mokytis Baltarusijos choreografijos mokykloje, o po 10-ies metų gavo pirmąjį vaidmenį miuzikle.

1975 m. B. Mosejevas atvyko į Lietuvą, Kaune šoko su orkestru „Trimitas“. Subūrė šokių trio „Ekspresija“, kur jį pastebėjo rusų estrados dainininkė Ala Pugačiova, pakvietusi prisidėti prie populiarėjančio jos Dainos teatro.

Maskvoje B. Moisejevas šokiravo publiką savo dainomis, ekstravagantiškais kostiumais ir provokuojančia šokių trupe. Jis tapo viena daugiausiai uždirbančių rusiškos scenos žvaigždžių, kurio honorarai siekė įspūdingas sumas, o žiniasklaidai jis negailėjo pikantiškų savo gyvenimo detalių.Atvirai kalbėjo ir apie jam atliktas plastines operacijas.

Apie dainininko mirtį žiniasklaidai pranešė jo vadybininkas Sergejus Gorochas, užsukęs aplankyti B. Moisejevo jo bute Maskvoje ir radęs atlikėją susmukusį be gyvybės ženklų. Iškviesti medikai padėti atlikėjui nebegalėjo.

Paskutinį savo gyvenimo dešimtmetį dainininkas buvo itin silpnos sveikatos - 2010-aisiais ir 2015-aisiais jis patyrė insultą. Jo artimi bičiuliai pasakojo, kad po antrojo insulto jis sunkiai valdė vieną ranką, sutriko ir kalba.

Paskutinius kelerius gyvenimo metus atlikėjas nebevykdė aktyvios koncertinės veiklos. Juo rūpinosi vadybininkas S. Gorochas - prižiūrėjo ūkį, pirko maistą. Kaip skelbia Rusijos žiniasklaida, mainais į tai B. Moisejevas vadybininkui užrašė savo nekilnojamąjį turtą Maskvoje.