Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 11 D. | Nekrologas.lt
Bobas Moore'as
1929 VASARIO 15 D. - 2024 VASARIO 10 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Bobas Moore'as (94 metų) viso grūdo bendrovės „Bob’s Red Mill“ įkūrėjas

Vasario 10 m. savo namuose Milvokyje, Oregone, būdamas 94 metų, mirė viso grūdo maisto kompanijos „Bob’s Red Mill“ įkūrėjas Bobas Moore'as. Šią bendrovę jis įkūrė kartu su savo žmona Charlee Moore.

B. Moore'as „Bob’s Red Mill“ įkūrė jau būdamas 40-ies. Jį įkvėpė knyga „John Goffe's Mill“ ir žmonos meilės kepti viso grūdo duoną. Prieš tai jis vadovavo padangų parduotuvei. Naudodamas girnas, skirtas malti nesmulkintus grūdus tradiciniu būdu, išsaugant sveikas sėlenas ir gemalus, B. Moore'as užpildė taip reikalingą nišą sparčiai augančioje sveiko maisto rinkoje. Verslas tapo labai sėkmingas, o produktai parduodami visame pasaulyje.

B. Moore'o atvaizdas pasirodė ant visų bendrovės produktų ir tapo jos logotipo dalimi. Jis dažnai pasirodydavo bendrovės parduotuvėje Milvokyje ir linksmindavo klientus grodamas pianinu. Verslininkas garsėjo daugybės skrybėlių ir kaklaraiščių kolekcijomis.

B. Moore'as stengėsi dalintis pelnu su savo darbuotojais, o galiausiai 2020 m. perėjo prie darbuotojams priklausančios įmonės modelio. Joje jis dirbo iki išėjimo į pensiją 2018 m., kuomet jau buvo sulaukęs 89 metų, tačiau valdyboje išliko iki mirties.

Filantropas B. Moore'as garsėjo filantropija. Ypatingą dėmesį ir paramą jis skyrė Oregono valstijos ir Oregono sveikatos ir mokslo universitetams.