Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 27 D. | Nekrologas.lt
Billas Cobbsas
1934 BIRŽELIO 16 D. - 2024 BIRŽELIO 25 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Billas Cobbsas (90), aktorius, vaidinęs filmuose „Sopranai: mafijos kronika“, „Naktis muziejuje“ ir „Asmens sargybinis“.

Birželio 25 d. sulaukęs 90 metų, mirė filmuose „Sopranai: mafijos kronika“, „Naktis muziejuje“ ir „Asmens sargybinis“ vaidinęs aktorius Billas Cobbsas. Apie tai socialiniuose tinkluose paskelbė jo šeima.

„Antradienį, birželio 25 d., Billas ramiai mirė savo namuose Kalifornijoje. Mylimas partneris, vyresnysis brolis, dėdė, tėvas, krikštatėvis ir draugas. Apsuptas savo brangiausių mylimųjų Billas neseniai džiaugsmingai atšventė savo 90-metį“, – sakoma šeimos pranešime.

Wilbertas Francisco Cobbsas gimė 1934 m. birželio 16 d. Klivlande, Ohajo valstijoje. Jis nuo mažens vaidino mėgėjų teatre, tačiau aktoriaus keliu pasuko daug vėliau. Jis aštuonerius metus dirbo radarų techniku ​​JAV oro pajėgose, o palikęs armiją tapo IBM biuro reikmenų pardavėju. Tik sulaukęs 40-ies B. Cobbsas persikėlė į Niujorką ir pradėjo dirbti aktoriumi, o 1974 m. debiutavo kine. Tuomet jis atliko nedidelį vaidmenį veiksmo filme „Pelhamo traukinio užgrobimas 123“.

Nuo 1983 m. jis pradėjo vis dažniau pasirodyti filmuose. Paskutinis filmas, kuriame B. Cobbsas vaidino, buvo serialas „S.H.I.E.L.D. agentai“, kuriame jis atliko senyvo vyro vaidmenį.

Per savo gyvenimą B. Cobbsas vaidino daugiau nei 70-yje filmų ir televizijos serialų, įskaitant „Ozas: didingas ir galingas“, „Naktis muziejuje: kapo paslaptis“, „Star Trek: Enterprise“ ir „The Cotton Club“.

2020 m. B. Cobbsas laimėjo „Emmy“ apdovanojimą.

::alfa::Mirė filme „Sopranai: mafijos kronika“ vaidinęs kino veteranas Billas Cobbsas