Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 30 D. | Nekrologas.lt
Bette Nash
1935 GRUODŽIO 31 D. - 2024 GEGUŽĖS 17 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Bette Nash (88), ilgiausiai pasaulyje dirbusi skrydžių palydovė.

Gegužės 17 d., būdama 88 metų amžiaus, mirė ilgiausiai pasaulyje dirbusi skrydžių palydovė Bette Nash. 2022 m. ji buvo įtraukta į Gineso rekordų knygą. Skrydžių palydove ji dirbo 67 metus, ilgiau nei bet kuri kita stiuardesė pasaulio istorijoje.

Moteris mirė slaugos ligoninėje nuo krūties vėžio.

Būdama 21 metų Bette pamatė skelbimą, kad oro linijos „Eastern Air Lines“ ieško stiuardesės. Ji dalyvavo konkurse ir gavo šį darbą.

Iš pradžių ji pradėjo dirbti Majamyje, bet netrukus buvo perkelta į Vašingtoną. Skrydžiai iš Vašingtono į Niujorką ir Bostoną tapo įprastu jos maršrutu. Ji pirmenybę teikė trumpiems Rytų oro linijų maršrutams, kurie leido jai kiekvieną vakarą būti namuose, kuriuose jos laukė Dauno sindromu sergantis sūnus.

Bėgant metams oro linijų, kuriose ji dirbo, pavadinimai keitėsi; „Eastern Air Lines Shuttle“ 1989 m. nusipirko būsimas prezidentas Donaldas Trumpas ir jos buvo pavadintos „Trump Shuttle“. Vėliau jas įsigijo „US Airways“, tuometinė „American Airlines“. Tačiau B. Nash ir toliau skraidė tuo pačiu maršrutu. Tai jai padėjo tapti nuolatinių keleivių drauge, o tarp skrydžio palydovų – legenda.

B. Nash yra papasakojusi daugybę istorijų apie skrydžio technologijų ir patogumų pokyčius. Tarkime, ilgainiui vietoj sočių patiekalų ji pradėjo tiekti keleiviams tik užkandžius.

2017 m. duotame interviu „CBS Evening News“ ji sakė, kad vienas dalykas niekada nepasikeitė: „žmonės išliko tokie patys. Visiems reikia šiek tiek meilės“.

2007 m., minint 50 metų profesinį jubiliejų, B. Nash buvo pagerbta vandens sveikinimu, – tokia garbė paprastai tenka į pensiją išeinantiems pilotams. Kai ji minėjo savo 60 metų darbo skrydžio palydove jubiliejų, „American Airlines“ padovanojo jai auskarus su deimantais ir paaukojo 10 tūkst. dolerių jos remiamam labdaros fondui „Sacred Heart Catholic Church Food Bank“.

B. Nash ir toliau dirbo, kol tam nesutrukdė sveikatos problemos. Oficialiai ji taip niekada ir neišėjo į pensiją.

::alfa:: Mirė ilgiausiai pasaulyje dirbusi skrydžių palydovė, Gineso rekordininkė