Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 6 D. | Nekrologas.lt
Bernardas Hillas
1944 GRUODŽIO 17 D. - 2024 GEGUŽĖS 5 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Bernardas Hillas (79), filme „Žiedų valdovas“ suvaidinęs karalių Teodeną.

Eidamas 80-uosius metus mirė britų aktorius Bernardas Hillas, žinomas dėl vaidmenų tokiuose filmuose kaip Jameso Camerono „Titanikas“ ir Peterio Jacksono „Žiedų valdovas“. Apie tai pranešė „Sky News“, remdamasi agentu Lou Coulsonu.

Pasak jo, B. Hillas mirė ankstų sekmadienio, gegužės 5 d., rytą. Jo agentas neatskleidė aktoriaus mirties priežasties. B. Hillas gyveno Safolke, liko jo žmona, 82 metų amerikiečių aktorė Marianne Hill ir sūnus Gabrielius.

B. Hillas turėjo dalyvauti „Comic Con Liverpool“ šeštadienį, gegužės 4 d., bet paskutinę minutę buvo jo dalyvavimas atšauktas. Renginio organizatoriai socialinėje žiniasklaidoje X sakė, kad jiems „suskaudo širdį“, kai pasklido žinia apie jo mirtį ir palinkėjo aktoriaus šeimai „daug jėgų“.

B. Hillas gimė 1944 m. gruodžio 17 d. Mančesteryje ir 1970 m. baigė Mančesterio politechnikos dramos mokyklą.

1982 m. jis gavo vaidmenį populiariame britų BBC seriale „Boys on the Side“, kuriame jo personažas veltui bandė susirasti darbą Liverpulyje. 1983 m. serialas laimėjo „Bafta“ apdovanojimą už geriausią draminį serialą, o 2000 m. buvo septintas Britų kino instituto geriausių kada nors sukurtų televizijos laidų sąraše.

B. Hillas vaidino kapitoną Edwardą Johną Smithą „Titanike“, o taip pat karalių Teodeną – filmų „Žiedų valdovas“ trilogijoje. Jis prisijungė prie antrosios franšizės dalies „Du bokštai“ (2002) ir trečiojo filmo „Karaliaus sugrįžimas“ (2003), pelniusio 11 „Oskarų“, aktorių.

::alfa::Mirė aktorius, suvaidinęs filme „Titanikas“ kapitoną ir „Žiedų valdove“ karalių Teodeną