Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 12 D. | Nekrologas.lt
Benas Potteris
1983 - 2024 BIRŽELIO 8 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Benas Potteris (40), „YouTube“ žvaigždė, internete geriau žinomas kaip „Comicstorian“.

Eidamas 41 metus, žuvo „YouTube“ žvaigždė Benas Potteris, internete geriau žinomas kaip „Comicstorian“. Kaip socialiniame tinkle „X“ patvirtino jo sutuoktinė Nathalie, daugiau nei tris milijonus prenumeratorių vaizdo turinio platformoje turėjusį kūrėją pražudė „nelaimingas atsitikimas“.

Šeštadienį, birželio 8 d. rytą, vairuodamas „Toyota 4Runner“ netoli Fort Kolinso, B. Potteris kelis kartus vertėsi su automobiliu ir įvykio vietoje žuvo. Tai leidiniui „The Denver Post“ patvirtino Kolorado valstijos patrulis. Kitos transporto priemonės eismo įvykyje nedalyvavo.

Turinio kūrėjas avarijos metu buvo prisisegęs saugos diržą ir manoma, kad neviršijo greičio. B. Poteris gyveno Vindzore, kuris yra maždaug už 26 mylių nuo Fort Collins.

Savo „Comicstorian“ paskyroje B. Potteris kūrė su komiksais susijusį turinį, daug dėmesio skyrė „Marvel“ ir DC komiksų pasauliams.

„Daugumai iš jūsų jis buvo daugybę įdomių istorijų prikėlęs „Comicstorian“. Jį mylintiems žmonėms jis buvo viena geriausių ir labiausiai palaikančių sielų. Vyras, sūnus, brolis, draugas ir tiesiog nepažįstamasis – Benas buvo be proto mylintis ir nuoširdus žmogus. Jis visada rasdavo laiko savo artimiesiems. Stengdavosi visus pralinksminti, rūpinosi, kad visi jaustųsi gerai. Jis buvo mūsų uola, visada jutome jo tvirtą užnugarį“, – socialiniame tinkle rašė Nathalie.

Nathalie ne kartą patikino, kad vyras „buvo visas jos pasaulis“.

„Dabar man reikia laiko artimiausių žmonių apsuptyje. Turiu išsiaiškinti tiek dalykų, turiu sau atsakyti į tiek klausimų, turiu išgedėti. Prašau gerbti mano privatumą. Šiuo metu mano svarbiausias prioritetas yra išsaugoti viską, ką jis sukūrė, daugiau planų kol kas neturiu. Jo kanalas buvo vienas didžiausių ir svarbiausių jo pasiekimų. Ir nors mums visiems prireiks laiko susitaikyti su jo netektimi, žinau, kad jis tokios pabaigos nenorėjo“, – rašė ji.

::alfa::Automobilio avarijoje žuvo „YouTube“ žvaigždė Benas Potteris