Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 17 D. | Nekrologas.lt
Audronė Narkienė
1962 LAPKRIČIO 14 D. - 2024 GEGUŽĖS 16 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Audronė Narkienė (61), Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojo Roberto Narkaus sutuoktinė.

Buvusio ilgamečio Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos bei Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojo Roberto Narkaus šeimoje – skaudi netektis. Po sunkios ligos gegužės 16 d. mirė jo žmona Audronė Narkienė. Moteris ėjo 62-uosius metus.

Gydytojas R. Narkus ilgus metus buvo atsakingas už Kauno „Granito“ rankinio ir „Žalgirio“ krepšinio komandų, taip pat Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų sveikatą. Apie Narkų šeimą užklupusią netektį pranešė žurnalistas Vidas Mačiulis, kuris šią žinią paskleidė socialiniuose tinkluose“.

"Eidama šešiasdešimt antruosius gyvenimo metus po sunkios ligos mirė kaunietė Audronė Narkienė.

Nuoširdi užuojauta velionės vyrui ROBERTUI NARKUI, Tartu universiteto sportinės medicinos fakulteto auklėtiniui, buvusiam ilgamečiui Kauno „Granito“ rankinio ir „Žalgirio“ krepšinio komandų, taip pat Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojui.

Skaudžios netekties dieną – ramybės ir stiprybės sūnums JULIUI, GYTAUTUI, SIMONUI, velionės seseriai BIRUTEI, broliui ALGIRDUI, giminėms, buvusiems bendradarbiams, kaimynams, pažįstamiems.

Sūnus Julius Narkus, gyvena Kalifornijoje, prieš Mamos Išėjimą sugrįžo Lietuvon amžinam atsisveikinimui.

Savo socialiniame tinkle Julius parašė:

„Neįtikėtinai stipri, visuomet pergyvenanti dėl vaikų, bet nesikišanti... Visuomet džiuginanti skaniais patiekalais, rūpestinga, atsakinga ir emocionali mama save visada palikdavo antrame plane, į priekį iškeldama mylimų žmonių poreikius. Taip ji užaugino tris puikius sūnus. Net ir visiems užaugus, pergyvendavo dėl mūsų, taip buvo net ir paskutinėmis dienomis, kai sunkiai sirgo… Visada tave mylėsim, MAMA!“

Urna su velionės Audronės Narkienės palaikais bus pašarvota gegužės 18-ąją, (šeštadienį) 15 val. gedulingų namų „Rekviem“ salėje (Jonavos g. 41 A). Šv. Mišios už velionę sekmadienį, 8 val. bus aukojamos Kauno Šv. Juozapo Vilijampolės bažnyčioje (Panerių g. 72). 12 val. iš „Rekviem“ salės urna palydima į Romainių kapines.

Artimieji prašo atsisveikinti su baltais gėlių žiedais…“, – feisbuke rašė V.Mačiulis.

::alfa::Buvusio Kauno „Žalgirio“ gydytojo R. Narkaus šeimoje – skaudi netektis: mirė 61-erių žmona