Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 4 D. | Nekrologas.lt
Astonas Barrettas
1946 LAPKRIČIO 22 D. - 2024 VASARIO 3 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Astonas Barrettas (77 metų) muzikos legenda, bosistas, grojęs kartu su Bobu Marley

Eidamas 78-uosius metus vasario 3 d. po sunkios ligos Floridoje mirė Jamaikoje gimusi regio žvaigždė Astonas Barrettas, kuris buvo Bobo Marley (1945–1981) pritariančios grupės „Wailers“ vadovas ir bosistas. Jis taip pat prodiusavo visus grupės albumus ir atliko dainų aranžuotes.

Jo pravardė buvo „Family Man“ arba „Fams“ (liet. šeimos žmogus), kuri atspindėjo tą faktą, kad jis buvo 41 vaiko – 23 dukterų ir 18 sūnų tėvas.

A. Barrettas pasigamino savo pirmąją bosinę gitarą ir pradėjo groti kartu su broliu būgnininku Carltonu Barrettu (1950–1987). Broliai prisijungė prie grupės „Wailers“ 1969 m., o jų ritmai tapo to meto ikona tapusios grupės skambesio pagrindu.

Po B. Marley mirties 1981 m. A. Barrettas vadovavo grupei „Wailers Band“, kuri tęsė savo veiklą be jos įkūrėjo. „Wailers Band“ išgyveno keletą transformacijų, įskaitant laikotarpį, kai A. Barrettas buvo vienintelis grupės narys, grojęs su B. Marley.

Be darbo su „Wailers“, A. Barrettas koncertavo ir įrašinėjo su tokiais muzikantais kaip Burningu Spearu, Peteriu Toshu (1944–1987) ir Kingu Tubby (1941–1989). Jis taip pat buvo grupės „Sly & Robbie“ bosisto Robbie Shakespeare'o (1953–2021) mentorius.

„Muzika yra gyvenimas, žinote? Tai tas pats, kaip sporto salė. Tai daro tave laimingu. Tai mankšta,“ – 2013 m. duotame interviu BBC kalbėjo A. Barretas.

::alfa:: Mirė muzikos legenda – Bobo Marley bendražygis ir 41 vaiko tėvas