Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 30 D. | Nekrologas.lt
Arvydas Sukuris
1972 - 2024 BALANDŽIO 27 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Arvydas Sukuris (51), ilgametis Krašto apsaugos savanorių pajėgų karys savanoris.

Skaudi žinia – balandžio 27 d. mirė ilgametis Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 605-osios pėstininkių kuopos karys savanoris gr. Arvydas Sukuris.

Žinią apie bendražygio netektį socialiniuose tinkluose pasidalinusi rinktinė nurodė, kad ilgamečio rinktinės kario savanorio gyvybę pasiglemžė sunki liga.

„Tarnybą Lietuvos kariuomenėje Arvydas pradėjo 1991 m. balandžio 20 d. Per 33 tarnybos metus Arvydas buvo daug kartų skatintas vardinėmis dovanomis, jam buvo įteikti 4 Krašto apsaugos savanorių pajėgų vado medaliai „Už pavyzdingą tarnybą“, įteiktas Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių medalis, Garbės savanorio ženklas ir kiti apdovanojimai.

Bendražygiai Arvydą vertino ir gerbė, jį apibūdindavo kaip šalto proto, besivadovaujantį kritiniu mąstymu bei savo žiniomis ir patirtimi linkusiu dalintis kariu.

Arvydas jiems buvo ne tik žmogus, kuris augino savo vaikus, bet ir tėvas, auginantis jaunesnius kuopos karius. Kovodamas su sunkia liga Arvydas neprarado stiprybės ir optimizmo, sakydamas – ... nesvarbu ar dvi dienos, ar du mėnesiai – gyvenimą reikia gyventi“, – jautriu įrašu pasidalijo dalijosi Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė.

::alfa::Netektis: sunki liga pasiglemžė kario savanorio gyvybę