Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2022 GRUODŽIO 30 D. | Nekrologas.lt
Arūnas Strolis
1966 LAPKRIČIO 26 D. - 2022 GRUODŽIO 30 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Arūnas Strolis (55 metų), verslininkas, NT agentūros „Centro kubas“ įkūrėjas

Prieš pat Naujuosius, 2022 m. gruodžio 30-ąją mirė žinomas verslininkas, nekilnojamojo turto agentūros „Centro kubas“ įkūrėjas Arūnas Strolis.

Vos prieš mėnesį, lapkričio 26-ąją, A. Stroliui buvo suėję 56 metai.

Vilniuje gimęs, tuomečiame Vilniaus pedagoginiame institute geografiją ir fizinį lavinimą studijavęs verslininkas sėkmės sulaukė gana anksti: 1993 m., būdamas 27-erių, jis įkūrė akcinę bendrovę „Centro kubas“, užsiėmusią daugiabučių gyvenamųjų namų statyba, investicijomis bei nekilnojamojo turto prekyba ir vertinimu.

Asmeninis A. Strolio gyvenimas nestokojo dramų. Anksti iširo jo pirmoji santuoka, kurioje jis susilaukė dukters Noros. Antroji A. Strolio santuoka su viešųjų ryšių specialiste, Europos Sąjungos misijų stebėtoja Dainida Valsiūnaite taip pat nebuvo sėkminga, ji truko vos trejus metus. Visuomenei ji ypač buvo įdomi tuo, kad prieš tai buvo sudaryta vedybų sutartis.

A. Strolio gyvenimą ėmė drebinti ir turto skandalai. 2008 m. jo pirtis tapo pirmuoju Lietuvoje valdžios įsakymu nugriautu nelegaliu statiniu. A .Strolio pirtis stovėjo Molėtų rajone, Asvejos regioniniame parke, ir pateko į vandens apsaugos juostą, kurioje įstatymai draudžia bet kokius statinius.

A. Strolis taip pat turėjo nemalonumų dėl kaltinimų į valstybės biudžetą nesumokant apie 2 mln. eurų mokesčių. Tačiau teismas verslininką išteisino, nes nebuvo duomenų, patvirtinančių jo apgaulę išvengti didelės vertės turtinės prievolės.