Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2021 SPALIO 30 D. | Nekrologas.lt
Arūnas Šikšta
1968 KOVO 23 D. - 2021 SPALIO 30 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Arūnas Šikšta (53 metų) verslininkas, „TEO LT“ vadovas, laikytas vienu geriausių vadybininkų

Eidamas 54-uosius metus 2021 m. spalio 30 d. pralaimėjęs kovą su koronavirusu mirė verslininkas Arūnas Šikšta. Jis buvo vienas iš ryškiausių pastarųjų kelių dešimtmečių Lietuvos verslo vadybininkų, karjeros viršūnėje 2004–2013 metais vadovavo telekomunikacijų bendrovei „TEO LT“.

Paskutiniu metu A. Šikšta buvo akcininkas ir vadovavo bendrovei „Next Holding“, taip pat vadovavo „FMG Vilnius“. Taip pat buvo akcininkas bendrovės „Financial Management Group“ bei buvo viešosios įstaigos „Jungtinių pasaulio koledžų nacionalinis komitetas“ valdybos narys.

A. Šikšta be „Teo LT“ taip pat yra vadovavęs (nuo 1999 iki 2001 m.) tuometiniam „Hansabankui“, Vilniaus universiteto Tarptautinei verslo mokyklai, tačiau pastaraisiais metais jis buvo susidūręs su finansiniais sunkumais.

2017 m. birželį A. Šikšta jo paties prašymu buvo atleistas iš Vilniaus viešojo transporto valdybos pirmininko pareigų. 2015 metais jis buvo išrinktas į Vilniaus savivaldybės tarybą, tačiau vėliau mandato atsisakė.

A.Šikšta nuo 2016 m. iki 2021 m. vasario vadovavo Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijai. Nuo 2013 m. buvo ir Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro) valdybos nariu.

Verslininkas buvo laikomas vienu geriausiu Lietuvos vadybininku. 2005 m. jis tapo Lietuvos „Verslo Šlovės galerijos“ laureatu.