Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 12 D. | Nekrologas.lt
Antanas Jakimavičius
2024 VASARIO 11 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Antanas Jakimavičius – grupės „Hypocrite“ nario, „YouTube“ žvaigždės Antano Jakimavičiaus tėtis.

Atostogaudamas Vietname vasario 11 d. rytą mirė grupės „Hypocrite“ nario, realybės šou „(ne) Viskas įskaičiuota“ dalyvio, „YouTube“ žvaigždės, dar žinomo kaip AntanasJ, Antano Jakimavičiaus tėtis Antanas, kuris taip pat buvo žinomas „YouTube“ platformoje.

„Tokiomis akimirkomis sunkiai renkasi tekstas, bet bandau. Vakar ryte, 09 val. 35 min., tėtis, nepasiėmęs telefono, išėjo trumpam pabėgioti į paplūdimį ir dar beeinant jį gatvėje ištiko širdies smūgis.

To nežinodami, pasigedę grįžtančio tėčio, visur jo visą dieną praieškojom. Neradom ir galiausiai kreipėmės į policiją. Vakare iš policijos gavom žinią, kad tėtis miręs.

Mylėjom, mylim ir mylėsim tave, tėti! Mes su Tavim! Tu visada liksi mūsų širdyse ir visada būsi mūsų angelas sargas!“ – instagrame rašė žinomas vyras.

Socialiniuose tinkluose populiarus vyras su savo tėčiu dažnai filmuodavosi savo „YouTube“ kanale. Prieš kelias dienas jis dalijosi vaizdo įrašu iš Vietnamo, kur vieši su tėvais.

Iš Plungės kilęs A. Jakimavičius buvo bendrovės „Judenta“ vadovas. Jis kartu su žmona yra įkūręs Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką Žemaitijos nacionaliniame parke netoli Platelių ežero Likšių kaime.

::alfa:: Atostogų metu Vietname mirė „Youtube“ žvaigždės Antano Jakimavičiaus tėtis