Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 SAUSIO 11 D. | Nekrologas.lt
Annie Nightingale
1940 BALANDŽIO 1 D. - 2024 SAUSIO 11 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Annie Nightingale (83 metų) ilgiausiai radijuje dirbusi moteris, BBC „Radio 1“ laidų vedėja

2024 m. sausio 11 d. , sulaukusi 83 metų, mirė BBC „Radio 1“ laidų vedėja Annie Nightingale, pirmoji radijo stoties vedėja moteris, kuri tapusi ilgiausiai radijuje dirbančiu žmogumi.

A. Nightingale pradėjo dirbti 1970 m. ir 12 metų buvo vienintelė moteris radijo stotyje. daugeliui ji buvo inovatorė ir įkvėpėja. Annie propagavo įvairią muziką – nuo progresyvaus roko ir pankroko iki acid house ir grime. Ji dirbo eteryje iki 2023-iųjų metų pabaigos, kai pradėjo transliuoti laidą „Annie Nightingale Presents“, skelbia BBC.

A. Nightingale taip pat buvo žinoma kaip viena iš BBC Two muzikinės laidos „The Old Grey Whistle Test“ vedėjų.

A. Nightingale garsėjo kaip radijo stoties „Radio 1“ laidos „Request Show“ vedėja septintajame, aštuntajame ir devintajame dešimtmečiuose, o paskui perėjo į naktinę laidą. Ji taip pat retkarčiais vesdavo laidas radijo stotyse „Radio 2“, „5 Live“ ir „6 Music“ bei įvairius dokumentinius filmus.

„Kiekviena mano darbo savaitė yra naujas nuotykis. Man tai patinka, – kalbėjo ji 2023 m. metų liepą. – Žmonės nesupranta. Daugumai žmonių, sulaukus tam tikro amžiaus, nusibosta popmuzika. Aš ir toliau domiuosi, kokiais posūkiais ir vingiais ji suka“.