Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 17 D. | Nekrologas.lt
Anne Whitfield
1938 RUGPJŪČIO 27 D. - 2024 VASARIO 15 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Anne Whitfield (85 metų) aktorė, geriausiai žinoma už Susan Waverly vaidmenį klasikiniame Holivudo miuzikle „Baltosios Kalėdos“

Vasario 15 d., po nelaimingo atsitikimo vaikštinėjant, mirė aktorė Anne Whitfield, kuri geriausiai žinoma už Susan Waverly vaidmenį klasikiniame Holivudo miuzikle „Baltosios Kalėdos“.

Kaip Kalėdos neįsivaizduojamos be kalno saldainių, taip filmas „Baltos Kalėdos“ („White Christmas“, 1954) Vakarų Europoje yra tapęs neatsiejamu švenčiu atributu. Tobulai apjungti elementai Michaelo Curtizo juostoje visai šeimai padėjo susikurti jaukią atmosferą sėdint prie židinio: skambios Irvingo Berlino dainos, neprilygstamai atliekamos baritono Bingo Crosby, nuotaikingos energijos pliūpsniai iš Danny Kaye ir puikūs Vera-Ellen šokiai.

S. Whitfield į aktorių pasaulį pateko būdamas visiškai jaunutė. Pirmą kartą, būdama vos septynerių, sudalyvavo radijo reklamose. Ji nuolat dalyvavo tokiose radijo programose, kaip „Mūsų panelė Bruks“, „Vieno žmogaus šeima“ ir „Kūdikių veidelių šou“. 15-os metų filme „Baltosios Kalėdos“ ji suvaidino Susan Waverly, generolo majoro Tomo Waverly anūkę.

Šeštajame ir šeštajame dešimtmečiuose ji vaidino tokiuose filmuose kaip „Nepilnamečių džiunglės“, „Tick, Tick, Tick“ ir „Senjorų išleistuvės“. Ji vis dažniau buvo matoma per televiziją. Aktorė dalyvavo tokiose televizijos šou ir serialuose, kaip „Tėvas žino geriausiai“, „Donos Reed šou“, „Daugybė Dobie Gillis meilių“, „Žaliaplaukė“, „Havajų akis“, „Ta mergina“, „ Perry Mason“, „Adomas 12“ ir „Skubus atvejis“. 60-ųjų viduryje ji suvaidino keletą serijų filme „Mūsų gyvenimo dienos“.

Aštuntajame dešimtmetyje S. Whitfield vaidindavo jau tik retkarčiais.

::alfa::Mirė kultinio Holivudo miuziklo „Baltosios Kalėdos“ žvaigždė