Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 18 D. | Nekrologas.lt
Angela Bofill
1954 GEGUŽĖS 2 D. - 2024 BIRŽELIO 13 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Angela Bofill (70), 80-ųjų hitų „This Time I'll Be Sweeter“, „Too Tough“, „I'll try“ atlikėja.

Birželio 13 d. mirė dainininkė Angela Bofill. Ji buvo žinoma dėl 80-ųjų hitų, tokių kaip „This Time I'll Be Sweeter“, „Too Tough“, „I'll try“ ir „I’m On Your Side“.

Niujorke gimusios ir Bronkse užaugusios Angelos Bofill tėvas buvo kubietis, o mama – puertorikietė. Tokia kilmė padarė didelę įtaką jos muzikiniam stiliui, kuriame susimaišė ritmenbliuzas, džiazas ir lotynų kultūra. 1976 m. Manhatano muzikos mokykloje ji įgijo muzikinį išsilavinimą. Netrukus prasidėjo sėkminga šios dainininkės karjera.

A. Bofill proveržis įvyko aštuntojo dešimtmečio pabaigoje, kai ji patraukė įrašų kompanijos „GRP Records“ dėmesį. Prodiuseriai Dave'as Grusinas ir Larry'is Rosenas su ja pasirašė sutartį, o 1978 m. parduotuvių lentynas pasiekė pirmasis jos albumas „Angie“. Į jį buvo įtraukta 1975-ųjų jausminga baladė „This Time I'll Be Sweeter“.

Kitas albumas „Angel of the Night“ taip pat sulaukė sėkmės. Nemažos dalies gerbėjų nuomone, čia skamba geriausioji jos daina „I Try“.

Kitą dešimtmetį gerbėjų širdis virpino tokie A. Bofill hitai kaip „Too Tough“, „I’m On Your Side“, „Tonight I Give In“ ir „I Just Wanna Stop“.

2006 m. A. Bofill patyrė insultą, kurio metu buvo paralyžiuota jos dešinioji kūno pusė. Tai atėmė jos gebėjimą dainuoti. Kitąmet atlikėja patyrė dar vieną insultą. Po kelerių metų ji pradėjo pasakoti savo istoriją muzikiniame šou „Angela Bofill Experience“, kuriame kiti atlikėjai dainuodavo žinomiausius jos kūrinius.

2023 m. A. Bofill buvo įtraukta į Moterų dainų autorių šlovės muziejų.

::alfa::Anapilin iškeliavo aštuoniasdešimtųjų muzikos ikona Angela Bofill