Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 LIEPOS 3 D. | Nekrologas.lt
Andrius Grigalaitis
1982 - 2024 LIEPOS 2 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Andrius Grigalaitis (41), menininkas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Liepos 2 d. netikėtai mirė jaunas Lietuvos menininkas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys Andrius Grigalaitis. Vyrui buvo 41 metai.

„Netikėtai netekome labai darbštaus ir kūrybiško kolegos Andriaus. Užuojauta šeimai ir artimiesiems“, – socialiniuose tinkluose skelbia LDS Šiaulių skyrius.

Kaip skelbiama A. Grigalaičio interneto svetainėje, jis buvo menininkas, gyvenęs ir kūręs Vilniuje. 2010 m. Šiaulių universitete baigė Audiovizualinio meno bakalauro studijas, 2014 m. Vytauto Didžiojo universitete Kūrybinių industrijų studijų programą.

A. Grigalaičio kūrybinė veikla jungė komunikacijos, fotografijos ir videomeno sritis. Savo darbuose jis analizavo izoliacijos, nežinojimo ir vienatvės aspektus.

Nuo 2007 m. menininkas dalyvavo įvairiose grupinėse parodose, surengė keletą personalinių parodų.

2011 m. kūrėjas įvertintas Šiaulių miesto savivaldybės jaunojo menininko stipendija, 2012 m. LR kultūros ministerijos premija už geriausiai parengtus ir įgyvendintus vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos projektus.

2020 m. A. Grigalaičio fotografijos ciklas „Migla. Kiti pasauliai“ pateko tarp konkurso „Sony World Photography Awards“ kraštovaizdžio kategorijoje finalininkų (trumpasis sąrašas). Nuo 2021 m. A. Grigalaitis priklausė Lietuvos dailininkų sąjungai.

::alfa::Netikėtai mirė jaunas Lietuvos menininkas Andrius Grigalaitis