Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2023 GRUODŽIO 13 D. | Nekrologas.lt
Andre Braugheris
1962 LIEPOS 1 D. - 2023 GRUODŽIO 12 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Andre Braugheris (61 metų) aktorius, vaidinęs detektyvą seriale „Žmogžudysčių skyrius“

Sulaukęs 61-erių 2023 m. gruodžio 12 d. mirė Andre Braugheris, „Emmy“ apdovanojimų pelnęs aktorius, septynis sezonus vaidinęs seriale „Žmogžudysčių skyrius“ (Homicide: Life on The Street) ir aštuonis – komedijoje „Bruklinas 99“ (Brooklyn 99).

A. Braugheris mirė po trumpos ligos.

Čikagoje gimęs aktorius įsitvirtino pagrindiniame detektyvo Frenko Pembltono vaidmenyje seriale „Žmogžudysčių skyrius“, tamsioje policijos dramoje, pastatytoje pagal Davido Simono, vėliau sukūrusio serialą „Blakė“ (The Wire), knygą.

Serialas, kuriame pagrindinis dėmesys buvo skiriamas Baltimorės policijos departamento žmogžudysčių skyriui, buvo rodomas septynis sezonus per televiziją NBC ir sulaukė kritikų pripažinimo, o A. Braugheris buvo jo ryškiausia žvaigždė.

Už šį vaidmenį jis pelnė savo pirmąjį karjeros „Emmy“ – 1998 metais jis buvo apdovanotas už pagrindinį vaidmenį draminiame seriale. Antrą „Emmy“ jis pelnė 2006-aisiais už vaidmenį seriale „Vagis“ (Thief).

Vėliau jis vaidino visai kitokio tipo policininką skirtingos nuotaikos seriale, pereidamas į komediją kaip kapitonas Rėjus Holtas seriale „Bruklinas 99“, kur taip pat vaidmenį sukūrė Andy Sambergas. Šis serialas buvo rodomas aštuonis sezonus nuo 2013-ųjų iki 2021-ųjų „Fox“ ir NBC“ kanaluose.

Nors jis išbandė save komedijos žanre TNT televizijos dramoje „Men of a Certain Age“, būtent „Bruklinas 99“ žymėjo A. Braugherio, kuris buvo žinomas dėl tamsių ir sunkių dramų, didįjį posūkį humoristinių programų link.

Per šį laikotarpį jis buvo nominuotas keturiems „Emmy“ apdovanojimams.

A. Braugheris taip pat dažnai vaidindavo teatre, neretai Šekspyro kūriniuose. Jis pelnė „Obie“ apdovanojimą už pagrindinį vaidmenį spektaklyje „Henrikas V“ Niujorko Šekspyro festivalyje. Taip pat jis vaidino spektakliuose „Jei taip, tai šitaip“, „Dvyliktoji naktis“ ir „Kaip jums patinka“.

A. Braugheris daugiau nei 30 metų buvo vedęs „Žmogžudysčių skyriuje“ vaidinusią Ami Brabson. Gedėti liko sūnūs Michaelas, Isaiah ir Johnas Wesley.