Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 30 D. | Nekrologas.lt
Anastasija Zavorotniuk
1970 SAUSIO 1 D. - 2024 GEGUŽĖS 30 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Anastasija Zavorotniuk (53), serialo „Mano puikioji auklė“ žvaigždė.

Gegužės 30 d. po kovos su sunkia liga mirė 53 metų serialo „Mano puikioji auklė“ žvaigždė Anastasija Zavorotniuk. Apie tai pranešė Rusijos žiniasklaida.

Liūdną žinią aktorės artimieji patvirtino jos socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Įraše teigiama, kad Anastasijos gyvybė užgeso šiąnakt.

„Mieli draugai! Neįmanoma suvokti to, kas įvyko, ir labai sunku rasti tinkamus žodžius. Mūsų Nastia šiąnakt mirė po ilgos ir sunkios ligos.

Dėkojame kiekvienam, kuris nuoširdžiai linkėjo gero, meldė sveikatos ir tikėjo. Nastia visada jautė ir labai vertino jūsų paramą.

Apie atsisveikinimo vietą ir laiką informuosime kiek vėliau šį vakarą“, – rašoma oficialioje aktorės paskyroje.

Šių metų balandį buvo teigiama, kad aktorės sveikata ėmė sparčiai blogėti, o ji – panardinta į komą. Žinia apie sunkią aktorės būklę žiniasklaidoje pasirodė dar 2019-ųjų rugpjūtį. Susirgusi smegenų vėžiu garsi aktorė atsiribojo nuo viešumos.

Po žinios apie garsios rusų aktorės A. Zavorotniuk mirtį socialiniuose tinkluose jos dukra Anna pasidalijo jautria žinute.

Mergina prisiminė akimirkas, kurias praleido su savo mama, ir teigė, kad ji buvo mylintis, laimingas žmogus. „Vakar vakare telefonas man priminė, kaip prieš 8 metus su mama slėpėmės po medžiu nuo stipraus lietaus ir skambinome Valkai, kad mus paimtų.

O vakar naktį mums paskambino ir pasakė, kad tavęs nebėra. Mama, tu pati geriausia, kas buvo mano gyvenime. Labai didžiuojuosi, kad aš – tavo dukra. Visada tave mylėsiu ir prisiminsiu tokią linksmą, mylinčią, neįtikėtiną. Tokią, kokia buvai tą lietingą dieną. Mano širdis visada bus su tavimi“, – rašė A. Zavorotniuk.

Televizijos garsenybė jau kurį laiką buvo dingusi iš viešumos, todėl pradėjo sklisti įvairios spekuliacijos apie prastą jos sveikatos būklę, tačiau atstovas spaudai Stasas Christovas neigė šią informaciją.

Visgi paaiškėjo, kad aktorei buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos galvos smegenų vėžys, su kuriuo ji palaimėjo kovą.

Aktorė buvo hospitalizuota po to, kai staigiai suprastėjo jos būklė. Prieš kelerius metus paaiškėjo, kad žvaigždė buvo skubiai nugabenta į klinikas Maskvoje. Medikai aktorės būklę apibūdino kaip labai sunkią.

Pasak žiniasklaidos, pusė A. Zavorotniuk kūno buvo paralyžiuota, jai prasidėjo edema, kurią veikiausiai sukėlė vėžys. Neurochirurgijos skyriuje atsidūrusi aktorė dėl savo būklės nebegalėjo nei reaguoti į aplinką, nei kalbėti.

Medikai, komentuodami priežastis, kodėl netaikomas gydymas, sakė, kad operacija pernelyg komplikuota. Pasak jų, toks smegenų auglys paprastai įsiskverbia į sveikus audinius, todėl faktinio jo dydžio nustatyti neįmanoma. Jam gydyti skiriama chemoterapija ar kt., tačiau tai daroma tik siekiant nors kiek pailginti paciento gyvenimą.

Po kurio laiko žiniasklaidą pasiekė žinios, kad Anastasijai kilo daugybė komplikacijų, organų nepakankamumas ir pneumonija, todėl jai buvo sukelta dirbtinė koma ir gyvybę palaikė tik medicininė įranga. Aktorė mirė apsupta artimųjų, kurie nesitraukė nuo jos paskutinėmis gyvenimo dienomis.

A. Zavorotniuk baigė Maskvos meninio teatro mokyklą-studiją, vaidino teatre vadovaujant Olegui Tabakovui. Didelį populiarumą jai atnešė serialas „Mano puikioji auklė“, kuriame aktorė atliko pagrindinį auklės Viktorijos vaidmenį. Be to, A. Zavorotniuk dažnai vesdavo televizijos laidas („Šokiai su žvaigždėmis“, „Ledynmetis“, „Geros dainos“ ir kt.).

::alfa::Po sunkios ligos mirė „Mano puikioji auklė“ žvaigždė Anastasija Zavorotniuk: dukra dalinasi jautria žinute