Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 LIEPOS 8 D. | Nekrologas.lt
Aline Ferreira
1986 SPALIO 18 D. - 2024 LIEPOS 3 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Aline Ferreira (33), garsi Brazilijos nuomonės formuotoja.

Liepos 3 d. mirė garsi Brazilijos influencerė Aline Ferreira. 33 metų moters gyvybė užgeso dėl po sėdmenų didinimo operacijos įvykusių komplikacijų, rašo Dailymail.co.uk.

Viskas prasidėjo nuo to, kad turinį apie madą kurianti moteris panoro pasididinti sėdmenis polimetilmetakrilatu, kurio nerekomenduojama naudoti estetiniais tikslais.

Po operacijos grįžusi namo ji jautėsi gerai, tačiau kitą dieną jos sveikatos būklė ėmė sparčiai blogėti. Ji ėmė karščiuoti.

Tuomet A. Ferreiros vyras kreipėsi į ją operavusį gydytoją, tačiau jis teigė, kad tai normalu, ir liepė gerti vaistus nuo karščiavimo. Tuomet jai pradėjo skaudėti pilvą ir ji prarado sąmonę.

Po šio įvykio ji buvo paguldyta į Asa Norte regioninę ligoninę, kur išbuvo keletą dienų, po to buvo perkelta į privačią gydymo įstaigą Asa Sul mieste. Tačiau ligoninėje tinklaraštininkei sustojo širdis.

Vėliau paaiškėjo, kad klinika, į kurią kreipėsi A. Ferreira, neturėjo licencijos atlikti tokias procedūras. Be to, operacijos metu tinklaraštininkei į kiekvieną sėdmenį buvo suleista po 30 ml polimetilmetakrilato, o tai yra didelė dozė.

Atsakomybės už mirtiną incidentą klinikos atstovai neprisiima. Jie teigia, kad naudojo tik biostimuliatorių, o infekciją merginai tariamai galėjo sukelti paklodės, ant kurių ji miegojo namuose. Kol vyksta tyrimas, klinikos savininkas – suimtas, o jo įstaiga – uždaryta.

::alfa::Po sėdmenų didinimo operacijos mirė 33-ejų garsi Brazilijos nuomonės fomuotoja