Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2008 RUGPJŪČIO 19 D. | Nekrologas.lt
Algimantas Masiulis
1931 LIEPOS 10 D. - 2008 RUGPJŪČIO 19 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Algimantas Masiulis (77 metų) teatro ir kino legenda, daugiau nei 160 vaidmenų teatre, įsiamžino 104 filmuose

Anapilin iškeliavo dar viena teatro ir kino legenda, tapusi tiltu tarp dviejų epochų. 2008 m. rugpjūčio 19 d. Kaune mirė aktorius Algimantas Masiulis. 77 metų scenos veteranas kovojo su vėžiu, jam buvo atlikta ne viena sudėtinga žarnyno operacija.

Aktorius blogai pasijuto grįžęs į Kauną iš Maskvos, kur buvo pakviestas dalyvauti tarptautiniame kino festivalyje kaip komisijos narys. Birželio mėnesį jam buvo atlikta pirmoji operacija.

Per šešiasdešimt karjeros metų A. Masiulio biografijoje – daugiau nei 160 vaidmenų teatro scenoje, jis įsiamžino 104 filmuose. Populiariausi jų – „Herkus Mantas", „Mano vaikystės ruduo", „Jausmai", „Amerikietiškoji tragedija". Po filmo „Skydas ir kalavijas" į aktorių A. Masiulį atkreipė dėmesį ir užsienio šalių kino studijos.

1948-ųjų rudenį jis suvaidino pirmąjį savo vaidmenį Juozo Miltinio režisuotame spektaklyje „Mokinė". Susikivirčijęs su Panevėžio teatro siela J. Miltiniu, 1978 m. A. Masiulis išvažiavo dirbti į Kauną.

Ne viena karta šalyje užaugo lankydama spektaklius ir žiūrėdama kino filmus, kuriuose vaidino aktorius A. Masiulis.

Tačiau iš tokio meno jis daug neužsidirbdavo. Scenos vilkas, kalbėdamasis su žurnalistais juokaudavo, kad jis turbūt vienintelis šalyje aktorius, neturintis automobilio, kompiuterio ir dar nėra išsiskyręs. Su savo žmona Gražina, buvusia medicinos seserimi, A. Masiulis kartu nugyveno daugiau kaip 50 metų. Ją vadino vienintele savo gyvenimo moterimi, nes įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio.

Iki scenos ir kino legenda turėjo planų vaidinti trijose juostose.