Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 4 D. | Nekrologas.lt
Aleksas Beiga
2008 - 2024 BALANDŽIO 1 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Aleksas Beiga (15), JAV gyvenančio Lietuvos olimpinio plaukiko Nerijaus Beigos sūnus.

Balandžio 1 d. Šveicarijos kurorte po sniego lavina žuvo Ilinojuje (JAV) gyvenančio Lietuvos olimpinio plaukiko Nerijaus Beigos sūnus Aleksas Beiga.

Jaunuoliui buvo vos 15 metų.

Aleksas buvo vienas iš trijų žmonių, kurie pirmadienį, antrąją Velykų dieną, žuvo per sniego laviną netoli populiaraus slidinėjimo kurorto Cerma (Zermatt), skelbia Dailymail.co.uk.

Per dramatiškas paieškas Rifelbergo apylinkėse, kurioms buvo pasitelkti keturi sraigtasparniai, buvo rastas ir ketvirtas sužeistas asmuo, kuris buvo nuskraidintas į netoliese esančią ligoninę.

Alekso tėvas, 52 metų N. Beiga, yra buvęs profesionalus Lietuvos plaukikas, per 1992 m. vasaros olimpines žaidynes dalyvavęs plaukimo krūtine rungtyje.

Šiuo metu N. Beiga vadovauja Čikagoje įsikūrusiai bendrovei, kuri atstato namus, nukentėjusius nuo gaisro ar potvynio.

Per lėšų aukojimo jo šeimai akciją draugai prisimena Aleksą dėl jo „užkrečiančio juoko, begalinės energijos ir užjaučiančios širdies“, kuri „paliesdavo visų jį pažinojusių žmonių gyvenimus“ ir „nuskaidrindavo kiekvieną kambarį, į kurį jis įžengdavo“.

„Jo gyvybingumas buvo beribis, o užsidegimas gyventi neturėjo sau lygių. Ar būtų nardęs baseine, ar lenktyniavęs dviračiu, ar slidinėjęs šlaitais slidėmis, Aleksas į kiekvieną akimirką žvelgė su entuziazmu ir aistra. Tačiau, be polinkio nuotykiams, Aleksas dar buvo gėrio ir proto švyturys. Jo šiluma ir empatija neturėjo ribų, o savo žodžiais ir veiksmais jis sugebėdavo pakylėti visus aplinkinius“, – rašo bičiuliai.

::alfa::Sniego lavina nusinešė garsaus Lietuvos plaukiko N. Beigos 15-mečio sūnaus gyvybę