Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 10 D. | Nekrologas.lt
Alanas Scarfe'as
1946 BIRŽELIO 8 D. - 2024 GEGUŽĖS 28 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Alanas Scarfe'as (77), aktorius, vaidinęs tokiuose filmuose kaip „Mirtinas ginklas 3“ ir „Dvigubas poveikis“.

Balandžio 28 d. po sunkios ligos mirė britų ir kanadiečių aktorius Alanas Scarfe'as, kuris buvo žinomas dėl piktadarių vaidmenų tokiuose filmuose kaip „Mirtinas ginklas 3“ ir „Dvigubas poveikis“, taip pat ilgai trukusiame televizijos seriale „Septynios dienos“. Jam buvo 77 metai.

Gimęs Anglijoje, jis įvairiu metu gyveno Los Andžele ir Kanadoje. Aktorystės patirties A. Scarfe'as sėmėsi britų scenose, įskaitant Londono muzikos ir dramos meno akademiją. Aštuntajame dešimtmetyje jis surengė šimtus pasirodymų žymiausiose pasaulio scenose.

Nors aktorius debiutavo ekrane 1963 m., vaidindamas Kanados filme „Kartūs pelenai“ (angl. „The Bitter Ash“), tik devintajame dešimtmetyje jis pradėjo reguliariai pasirodyti filmuose ir televizijoje. Karjerai įsibėgėjus, A. Scarfe'as tapo atpažįstamu veikėju, matytu tokiuose televizijos serialuose kaip „Alien Nation“, „MacGyver“, „Star Trek: The Next Generation“, „NYPD Blue“ ir „Star Trek: Voyager“.

A. Scarfe'as taip pat garsėjo įsimintinais vaidmenimis tokiuose filmuose kaip „Mirtinas ginklas 3“ (angl. „Lethal Weapon 3“) ir „Dvigubas poveikis“ (angl. „Double Impact)“, tačiau ilgiausiai jis vaidino televizijos seriale „Septynios dienos“ (angl. „Seven Days“). Čia jis atliko daktaro Bradley Talmadge'o vaidmenį.

2003 m. scenos žvaigždė buvo nominuota „Gemini“ apdovanojimui už geriausią mini serialo aktorių darbą filme „Aka Albert Walker“. 1985 m. jis laimėjo „Genie“ apdovanojimą už geriausią antro plano aktorių filme „The Bay Boy“.

Jo sūnus Jonathanas Scarfe'as taip pat yra aktorius ir režisierius.

::alfa:: Anapilin iškeliavo filmų „Mirtinas ginklas III“ ir „Dvigubas poveikis“ žvaigždė