Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 28 D. | Nekrologas.lt
Ajmalas Hassanas Khanas
1964 - 2024 GEGUŽĖS 20 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Ajmalas Hassanas Khanas (60), Kanados milijardierius, kompanijos „Verus Group“ įkūrėjas ir prezidentas.

Dubajuje netikėtai mirė 60-metis kanadietis milijardierius, įmonių grupės „Verus Group“ įkūrėjas ir prezidentas ir Karibų regiono „Premier“ lygos įkūrėjas Ajmalas Hassanas Khanas. Jis mirė sustojus širdžiai po treniruotės prabangaus Dubajaus viešbučio sporto salėje.

Leidiniui „Khaleej Times“ šeimos draugai pasakojo, kad kurorte jis buvo vienas. Po treniruotės jis pasijuto blogai, pasiskundė viešbučio darbuotojui, o paskui prarado sąmonę. Šeima susisiekė su vietos valdžios institucijomis ir paprašė, kad jo kūnas būtų repatrijuotas į Kanadą.

Žinia apie A. H. Khano mirtį nuliūdino ne tik jo šeimą, bet ir visą visuomenę. Vyriausias iš trijų brolių, jis buvo įmonių grupės „Verus“ įkūrėjas ir prezidentas bei buvo pripažintas už paramą Karibų jūros premjeros lygai (CPL), kasmetiniam „Twenty20“ kriketo turnyrui.

A. H. Khanas gimė Nigerijoje indėnų šeimoje ir iki tol, kol tapo Kanados piliečiu, gyveno Anglijoje. Jis daugiausia gyveno Barbadose, kur turėjo įvairių verslo interesų.

Gegužės 25 d. Kanadoje įvyko A. H. Khano laidotuvės.

Medicinos ekspertai ne kartą perspėjo, kad per didelis fizinis aktyvumas gali kelti mirtiną riziką, ypač žmonėms, sergantiems širdies ligomis. Prieš pradedant intensyvią fizinę veiklą, jie rekomenduoja atlikti išsamų tyrimą.

::alfa::Po treniruotės sustojus širdžiai Dubajuje mirė 60-metis Kanados milijardierius