Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 5 D. | Nekrologas.lt
Adrianas Schilleris
1964 VASARIO 21 D. - 2024 BALANDŽIO 3 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Adrianas Schilleris (60), britų aktorius, istorinių dramų „Paskutinioji karalystė“ ir „Viktorija“ žvaigždė.

Sulaukęs 60 metų, balandžio 3 d. staiga mirė istorinėse dramose „Paskutinioji karalystė“ ir „Viktorija“ vaidinęs britų aktorius Adrianas Schilleris. Šią žinią pranešė jo agentas.

Apie A. Schillerio mirtį paskelbtame pranešime jo agentas sakė: „Jo mirtis buvo staigi ir netikėta ir kol kas daugiau informacijos nėra. Jis mirė per anksti ir mes esame sugniuždyti dėl netekties.“

Seriale „Paskutinioji karalystė“ A. Schilleris 25 epizoduose vaidino turtingą „ealdormeną“ Ethelhelmą. Serialo premjera per BBC įvyko 2015 m., o paskutinis sezonas buvo transliuojamas „Netflix“ 2022 m. kovą.

A. Schilleris neseniai pasirodė teatro spektaklyje „Lemano trilogijos“ (angl. „The Lehman Trilogy“) Australijoje, o jo agentas sakė, kad aktorius „nekantriai laukė tarptautinio turo San Fransiske tęsinio“.

Socialinėje žiniasklaidoje Nacionalinio teatro direktorius Rufusas Norrisas rašė, kad yra „labai nuliūdęs ir sukrėstas“ dėl šios netekties.

„Adrianas buvo nuostabus aktorius, o Nacionalinis teatras turėjo malonumą dirbti su juo per visą jo karjerą, – sakė jis. – Jo neseniai atliktas Henry'io Lehmano vaidmuo Australijos „Lemano trilogijos“ premjeroje buvo puikus ir jo buvimo komandoje labai trūks.“

Praėjusiais metais A. Schilleris atliko vieną iš vaidmenų spektaklyje apie Antrąjį pasaulinį karą „Baltasis fabrikas “.

Pareiškime, kuris paskelbtas platformoje „X“, teatro atstovai teigė esą „sugniuždyti, išgirdę apie neįtikėtino aktoriaus mirtį“.

Per savo karjerą A. Schilleris taip pat vaidino tokiuose filmuose kaip „Kiekvienas geras berniukas nusipelno palankumo“, „Šydas“, „Kopeniko kapitonas“, „Valanda, kai nieko nežinojome vienas apie kitą“ ir „Buržuazinis džentelmenas“.

A. Schilleris taip pat buvo žinomas kaip Paša Verdinikovas BBC detektyviniame seriale „Mirtis rojuje“.

Jis taip pat vaidino istorinėse dramose „Muškietininkai“ bei „Velnio kekšė“. Dar sausį jį buvo galima išvysti BBC detektyviniame seriale „Tėvas Braunas“.

::alfa::Netikėta mirtis ištiko istorinių dramų „Paskutinioji karalystė“ ir „Viktorija“ žvaigždę