Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2022 GRUODŽIO 7 D. | Nekrologas.lt
Aaronas Carteris
1987 GRUODŽIO 7 D. - 2022 LAPKRIČIO 5 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Aaronas Carteris (34 metų) dainininkas, reperis, grupės „Backstreet Boys" nario Nicko Carterio brolis

2022 m. lapkričio 5 d. savo namuose, vonioje buvo rastas negyvas dainininkas ir grupės „Backstreet Boys" nario Nicko Carterio brolis Aaronas Carteris. Dainininkui buvo 34-eri.

Atlikus skrodimą, paaiškėjo reperio mirties priežastis. Aaronas kovojo su priklausomybe nuo suspausto oro ir tyrėjai jo mirties vietoje rado tai patvirtinančių įrodymų.

Los Andželo apygardos teismo medicinos eksperto ataskaitoje teigiama, kad jis nuskendo vonioje po to, kai išgėrė alprazolamo, bendrinės „Xanax“ versijos, ir įkvėpė suslėgto difluoretano, kuris yra suslėgto oro balionėliuose naudojamas propelentas.

Teigiama, kad dainininkas vonioje tapo „neveiksnus dėl narkotikų poveikio“, dėl to jis paslydo ir nuskendo. Dainininko mirtis oficialiai pripažinta nelaimingu atsitikimu.

A. Carteris pradėjo koncertuoti, kai jam buvo septyneri, o 1997 m., būdamas devynerių, išleido savo debiutinį albumą. Atlikėjas dalyvavo gastrolėse kartu su grupe „Backstreet Boys“ bei Britney Spears.

A. Carteris taip pat atliko kelis vaidmenis tokiuose serialuose kaip „Lizzie McGuire“ ir 2001 m. debiutavo Brodvėjuje vaidindamas miuzikle „Seussical The Musical“.

2009 m. A. Carteris pasirodė laidoje „Šokiai su žvaigždėmis“ ir šeimos realybės seriale „House Of Carters“.